Crossout

Crossout

Pingame.pl / gry do pobrania / Crossout
Crossout

Opis gry

Crossout

Crossout to post-apokaliptyczna gra MMO - action dla komputerów PC i konsoli. Opisywany jako crafting i walka MMO, gra pozwala graczom zbudować własne postapokaliptyczne pojazdy do wykorzystania w PvP spotkań z prawdziwymi graczami i misje PvE z udziałem AI-uczestników. Gra jest opracowana przez firmę Targem Games i jest wydawana przez Gaijin Entertainment .

Gra została ogłoszona poświęconym tworzeniu, a następnie uaktualnianiu pojazdu gracza poprzez walkę i handel, a także tworzenie nowych elementów. Obecnie gra opisuje postapokaliptyczną postawę po "Wojnie nuklearnej" i "ludzkich testach genetycznych poszło nie tak", , wykazujące podobieństwo do wszechświata Mad Max

Bitwy
Bitwy te są w czasie rzeczywistym i obejmują dwa zespoły graczy i uczestników AI. Aby wygrać, zespół musi wyeliminować zespół wroga, przechwytywać bazę lub wykonywać inne zadania w zależności od trybu gry.

Model uszkodzenia :
Każdy pojazd jest "aktywny", dopóki kabina nie zostanie zniszczona, a następnie może utracić inne części, w tym zbroje, koła i uzbrojenie, skutecznie wytrącając lub neutralizując. Z tego powodu ważne jest, aby chronić ważne składniki na wagonie bitwy.

Poziomy pojazdów :
Matchmaking jest obecnie ograniczony tylko przez części używane do tworzenia pojazdów zawodników. Zbroja kosztuje niewiele punktów, podczas gdy pistolety i armaty kosztują znacznie więcej, co oznacza, że ​​gracze będą dopasowani do stosunkowo równych warstw. Z tego powodu punkty pojazdu mogą pochodzić głównie z użytej broni.

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Crossout

Wasze opinie / komentarze

Zaloguj się
Nick:
pięć - dwa =

Galeria

Inne Gry do pobrania

Crossout

Aion

Typ gry : Gra do pobrania

Crossout

Fortnite

Typ gry : Gra do pobrania

Crossout

Heavy Metal Machines

Typ gry : Gra do pobrania

Crossout

Skill Special Force 2

Typ gry : Gra do pobrania

Crossout

Elsword

Typ gry : Gra do pobrania

Witaj na portalu poświęconym grom online MMO!

Znajdziesz tu największy i najlepszy zbiór: gry przeglądarkowe, gry strategiczne oraz gry do pobrania, mmorpg, moba. Są to darmowe gry gdzie nie musisz wydawać pieniędzy aby zagrać w kultową grę. 21