Seafight

Seafight

Pingame.pl / gry na przeglądarke / Seafight
Seafight

Opis gry

Seafight

Seafight - piracka gra online:

* graj z i przeciwko tysiącom prawdziwych graczy
* nie musisz niczego ściągać lub instalować
* poznaj świat pełen przygód i zabawy
* i wywalcz nagrody do 10.000 €


Wejdź na pokład swojego statku, spoglądaj na daleki horyzont i poczuj zapach morza, ale nie daj się zwieść tej idyllicznej wizji. W grze online Seafight czeka Cię ciężkie pirackie życie, ze wszystkim, co do niego należy: plądrowanie, zdobywanie i mordowanie. Walcz z okrutnymi i niebezpiecznymi łotrami. Ale w Seafight czyha na Ciebie więcej niebezpieczeństw. Morze jest zdradliwe, a ogromne potwory morskie czyhają wszędzie. Doświadczenie i taktyczne zdolności doprowadzą Cię do celu, jeśli potrafisz dobrze odczytywać znaki.

Twój statek to Twoja świętość, Twoje imperium, Twoja twierdza. Spraw, aby był nie do zdobycia i ochraniaj go wszystkimi dostępnymi Ci środkami. Bo czymże jest pirat w tej grze online bez swojego statku? Niczym, a nawet gorzej! Jeśli chcesz zdobyć szacunek, wyposaż dobrze swój statek i siej postrach wśród swoich przeciwników!

Tylko najbardziej cwany pirat zdoła opanować siedem mórz świata. Gry online jak Seafight to wspaniała zabawa multiplayer. Połącz siły ze swoimi przyjaciółmi zakładając klan lub walcz na własną rękę o tytuł największego pirata wszech czasów. Podnieś czarną flagę, walcz przeciwko tysiącom prawdziwym piratów o sławę, bogactwo i bezgraniczną wolność - zostań piratem w Seafight.

browser games, gry na przeglądarkę, gry online, zatapiać statki, game online, Gry online, gra online, gry strategiczne, gra fantasy online, MMORPG online

opis pochodzi z www.admitad.com

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Seafight

Wasze opinie / komentarze

Zaloguj się
Nick:
pięć - dwa =

Galeria

Inne Gry na przeglądarke

Seafight

Travian

Typ gry : Gra na przeglądarke

Seafight

Khan Wars

Typ gry : Gra na przeglądarke

Seafight

My Free Zoo

Typ gry : Gra na przeglądarke

Seafight

Urban Rivals

Typ gry : Gra na przeglądarke

Seafight

Drakensang Online

Typ gry : Gra na przeglądarke

Witaj na portalu poświęconym grom online MMO!

Znajdziesz tu największy i najlepszy zbiór: gry przeglądarkowe, gry strategiczne oraz gry do pobrania, mmorpg, moba. Są to darmowe gry gdzie nie musisz wydawać pieniędzy aby zagrać w kultową grę. 21