Travian

Travian

Pingame.pl / gry na przeglądarke / Travian
Travian

Opis gry

Travian

Stworzona przez Travian GmbH gra Travian jest chyba jedną z najstarszych gier tego typu. Jest to gra strategiczna jak wiele innych obecnie dostępnych gier opiera się na rozbudowie naszej osady oraz wzmacnianiu naszego wojska. Niestety aktualnie gra zrzesza nieco ponad 30 tysięcy graczy z Polski jednak są to dane tylko dla naszego kraju, ogólnie baza graczy jest bardzie pokaźna.

Rzymianie, Galowie, a może Germanie?

Na samym początku musimy wybrać nację, do której będziemy chcieli należeć. Do wyboru mamy oczywiście Rzymian, Galów oraz Germanów, z racji tej, że gra jest umiejscowiona w odległy, przeszłych dla nas czasów.

Rozpoczynamy od skromnego placu centralnego na którym znajdziemy jedynie jeden budynek. Dookoła naszego centralnego placu znajdziemy różnego rodzaju pola, które pozwolą nam zdobyć cztery najbardziej potrzebne surowce w całej naszej rozgrywce. Mianowicie mowa jest tutaj o drewnie, glinie, żelazie i zbożu. Pamiętajmy, że na początku lepiej zainwestować w złoża surowców niż rozbudowę naszego miasta.

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Travian

Wasze opinie / komentarze

Zaloguj się
Nick:
pięć - dwa =

Galeria

Inne Gry na przeglądarke

Travian

The Pride of Taern

Typ gry : Gra na przeglądarke

Travian

Wolni Farmerzy

Typ gry : Gra na przeglądarke

Travian

Shakes & Fidget

Typ gry : Gra na przeglądarke

Travian

Rising Cities

Typ gry : Gra na przeglądarke

Travian

Rail Nation

Typ gry : Gra na przeglądarke

Witaj na portalu poświęconym grom online MMO!

Znajdziesz tu największy i najlepszy zbiór: gry przeglądarkowe, gry strategiczne oraz gry do pobrania, mmorpg, moba. Są to darmowe gry gdzie nie musisz wydawać pieniędzy aby zagrać w kultową grę. 21